SKICË E MENDIMIT POLITIK SHQIPTAR

SKICË E MENDIMIT POLITIK SHQIPTAR
Prodhuesi: Lexo
Kodi i produktit: SKICË E MENDIMIT POLITIK SHQIPTAR
Disponueshmëria: Out Of Stock
Çmimi: No price

Një libër ndryshe në kontekst të zhvillimeve politike shqiptare nga periudha e Rilindjes, pyetje, analiza dhe konstatime alternative në lidhje me të kaluarën dhe të tashmen e politikës shqiptare.

Product Info
Autori Hysamedin Feraj
Viti i botimit 2010
Product Details
Faqe 374
Dimensionet A5
ISBN 9989-601-92-5
ISBN-13 978-9989-58363-6

Shkruani një kritikë

Emri juaj:


Kritika juaj: Shënim: nuk përkthehet HTML!

Vlerësime: I keq           I mirë

Shtypni karakteret që shikoni në figurë:Etiketa:
Developed by ALBART