ANDALUZIA DHE PERANDORIA OSMANE

ANDALUZIA DHE PERANDORIA OSMANE
Prodhuesi: Lexo
Kodi i produktit: ANDALUZIA DHE PERANDORIA OSMANE
Disponueshmëria: Out Of Stock
Çmimi: No price

Vepër që e shton mallin dhe kureshtjen tonë në lidhje me praninë e qytetërimit dhe progresit të myslimanëve në Andaluzi - Spanjë.

Product Info
Autori Taha Mudevver
Përkthyes Nga arabishtja: Muhammed Mustafa
Viti i botimit 1999
Product Details
Faqe 134
Dimensionet A5
ISBN 9989-601-83-6

Shkruani një kritikë

Emri juaj:


Kritika juaj: Shënim: nuk përkthehet HTML!

Vlerësime: I keq           I mirë

Shtypni karakteret që shikoni në figurë:Etiketa:
Developed by ALBART