GJUHA STANDARDE SHQIPE DHE SHKOLLA

GJUHA STANDARDE SHQIPE  DHE SHKOLLA
Prodhuesi: Fjala
Kodi i produktit: GJUHA STANDARDE SHQIPE DHE SHKOLLA
Disponueshmëria: Out Of Stock
Çmimi: No price

Studim i nivelit të zotërimit të shqipes standarde në shkollat e mesme të Shkupit është tema e këtij punimi shkencor.

Product Info
Autori Berton Sulejmani
Viti i botimit 2011
Product Details
Faqe 188
Dimensionet A5
ISBN-13 978-9989-58-401-5

Shkruani një kritikë

Emri juaj:


Kritika juaj: Shënim: nuk përkthehet HTML!

Vlerësime: I keq           I mirë

Shtypni karakteret që shikoni në figurë:Etiketa:
Developed by ALBART