ARTI I DHIKRIT DHE I LUTJEVE TË PEJGAMBERIT TË FUNDIT

ARTI I DHIKRIT DHE I LUTJEVE TË PEJGAMBERIT TË FUNDIT
Prodhuesi: Mendimi Islam
Kodi i produktit: ARTI I DHIKRIT DHE I LUTJEVE TË PEJGAMBERIT TË FUNDIT
Disponueshmëria: Out Of Stock
Çmimi: No price
Një libër ekzaltues në lidhje me vendin e përkujtimit të Zotit në praktikën fetare dhe jetësore të besimtarit.
Product Info
Autori Muhammed el-Gazali
Përkthyes Nga arabishtja: Sadush Tahiri
Viti i botimit 2008
Product Details
Faqe 253
Dimensionet A5
ISBN-10 9989-58-264-5

Shkruani një kritikë

Emri juaj:


Kritika juaj: Shënim: nuk përkthehet HTML!

Vlerësime: I keq           I mirë

Shtypni karakteret që shikoni në figurë:Etiketa:
Developed by ALBART