TRAJTESA MBI IMANIN

TRAJTESA MBI IMANIN
Prodhuesi: Mendimi Islam
Kodi i produktit: TRAJTESA MBI IMANIN
Disponueshmëria: Out Of Stock
Çmimi: No price

Libër i shkruar në trajtë të veprave apologjetike klasike nga një autor jo shumë i njohur shqiptar i fundshekullit XIX dhe fillimshekullit XX.

Product Info
Autori Hasan Fehmi Efendiu
Përkthyes Nga osmanishtja: Dhulkarnejn Vardari
Viti i botimit 2003
Product Details
Faqe 70
Dimensionet A5
ISBN-10 9989-58-075-8

Shkruani një kritikë

Emri juaj:


Kritika juaj: Shënim: nuk përkthehet HTML!

Vlerësime: I keq           I mirë

Shtypni karakteret që shikoni në figurë:Etiketa:
Developed by ALBART