LETËRKËMBIM

LETËRKËMBIM
Prodhuesi: Mendimi Islam
Kodi i produktit: LETËRKËMBIM
Disponueshmëria: I disponueshëm
Çmimi: No price
Libri është përmbledhje e bashkëbisedimeve nëpërmjet letërkëmbimit me kulturë të lartë midis Mevdudiut dhe një studenteje perëndimore, Margaret Marcus, e cila me entuziazëm ka dëshirë ta studiojë Islamin.
Product Info
Autori El - Mevdudi & Merjem Xhemile
Përkthyes Nga anglishtja: Eroll Spaho
Viti i botimit 1992
Product Details
Faqe 98
Dimensionet A5

Shkruani një kritikë

Emri juaj:


Kritika juaj: Shënim: nuk përkthehet HTML!

Vlerësime: I keq           I mirë

Shtypni karakteret që shikoni në figurë:Etiketa:
Developed by ALBART