ILUSTRIM ARTISTIK NË KUR’AN

ILUSTRIM ARTISTIK NË KUR’AN
Prodhuesi: Mendimi Islam
Kodi i produktit: ILUSTRIM ARTISTIK NË KUR’AN
Disponueshmëria: Out Of Stock
Çmimi: No price
Libri paraqet artin e përkryer e të papërsëritur dhe tharmin ekskluziv të fjalës hyjnore.
 
Product Info
Autori Sejjid Kutub
Përkthyes Nga arabishtja: Ymer Musa
Viti i botimit 1996
Product Details
Faqe 384
Dimensionet A5
ISBN-10 9989-601-29-1

Shkruani një kritikë

Emri juaj:


Kritika juaj: Shënim: nuk përkthehet HTML!

Vlerësime: I keq           I mirë

Shtypni karakteret që shikoni në figurë:Etiketa:
Developed by ALBART