KJO FE

KJO FE
Prodhuesi: Mendimi Islam
Kodi i produktit: KJO FE
Disponueshmëria: I disponueshëm
Çmimi: No price
Libri ofron sqarime koncize në lidhje me platformën dhe ndikimin e fesë islame në rrjedhat e historisë së njerëzimit.
Product Info
Autori Sejjid Kutub
Përkthyes Nga arabishtja: Osman Abazi
Viti i botimit 1993
Product Details
Faqe 74
Dimensionet A5

Shkruani një kritikë

Emri juaj:


Kritika juaj: Shënim: nuk përkthehet HTML!

Vlerësime: I keq           I mirë

Shtypni karakteret që shikoni në figurë:Etiketa:
Developed by ALBART