HISTORIA E FEVE Prej fillimit deri sot

HISTORIA E FEVE Prej fillimit deri sot
Prodhuesi: Lexo
Kodi i produktit: HISTORIA E FEVE
Disponueshmëria: I disponueshëm
Çmimi: No price

Histori e hollësishme e feve gjatë historisë deri më sot dhe paraqitja e parimeve të tyre të përgjithshme.

Product Info
Autori Ekrem Sarikçiogllu
Përkthyes Nga turqishtja: Qani Nesimi
Viti i botimit 2010
Product Details
Faqe 656
Dimensionet A5
ISBN-10 9989-58-321-8

Shkruani një kritikë

Emri juaj:


Kritika juaj: Shënim: nuk përkthehet HTML!

Vlerësime: I keq           I mirë

Shtypni karakteret që shikoni në figurë:Etiketa:
Developed by ALBART