ИСЛАМ И ПОЛИТИКА

ИСЛАМ И ПОЛИТИКА
Prodhuesi: Lexo
Kodi i produktit: ISLAMI DHE POLITIKA
Disponueshmëria: Out Of Stock
Çmimi: No price

Një studim universitar në lidhje me relacionin e Islamit dhe politikës, duke u nisur nga burimet e deri në shtrirjen reale të tyre në shoqëri.

Product Info
Autori Bejtulla Demiri
Viti i botimit 2009
Product Details
Faqe 424
Dimensionet A5
ISBN-10 9989-58-303-X

Shkruani një kritikë

Emri juaj:


Kritika juaj: Shënim: nuk përkthehet HTML!

Vlerësime: I keq           I mirë

Shtypni karakteret që shikoni në figurë:Etiketa:
Developed by ALBART