NJË DEKADË E MENDIMIT EKONOMIK DHE POLITIK

NJË DEKADË E MENDIMIT EKONOMIK DHE POLITIK
Prodhuesi: Lexo
Kodi i produktit: NJË DEKADË E MENDIMIT EKONOMIK DHE POLITIK
Disponueshmëria: Out Of Stock
Çmimi: No price

Trajtesa, analiza dhe projeksione në lidhje me problemet ekonomike të periudhës së tranzicionit në Maqedoni.

Product Info
Autori Abdylmenaf Bexheti
Viti i botimit 2006
Product Details
Faqe 570
Dimensionet A5
ISBN-10 9989-58-186-X

Shkruani një kritikë

Emri juaj:


Kritika juaj: Shënim: nuk përkthehet HTML!

Vlerësime: I keq           I mirë

Shtypni karakteret që shikoni në figurë:Etiketa:
Developed by ALBART