UNIVERSI SIPAS KUR’ANIT DHE SHKENCËS

UNIVERSI SIPAS KUR’ANIT  DHE SHKENCËS
Prodhuesi: Lexo
Kodi i produktit: UNIVERSI SIPAS KUR’ANIT DHE SHKENCËS
Disponueshmëria: Out Of Stock
Çmimi: No price

Vështrim shkencor në lidhje me marrëdhëniet midis Gjithësisë dhe Kur’anit.

Product Info
Autori Galip Veliu
Viti i botimit 2006
Product Details
Faqe 148
Dimensionet A5
ISBN-10 9989-58-182-7

Shkruani një kritikë

Emri juaj:


Kritika juaj: Shënim: nuk përkthehet HTML!

Vlerësime: I keq           I mirë

Shtypni karakteret që shikoni në figurë:Etiketa:
Developed by ALBART