IN VERITAS (traktat sociologjik)

IN VERITAS (traktat sociologjik)
Prodhuesi: Lexo
Kodi i produktit: IN VERITAS
Disponueshmëria: I disponueshëm
Çmimi: No price

Përmbledhje e shkrimeve profesionale të autorit për shoqërinë, institucionet e ndryshme dhe shtetin ndër shqiptarë dhe më gjerë.

Product Info
Autori Ali Pajaziti
Viti i botimit 2005
Product Details
Faqe 230
Dimensionet A5
ISBN-10 9989-58-160-6

Shkruani një kritikë

Emri juaj:


Kritika juaj: Shënim: nuk përkthehet HTML!

Vlerësime: I keq           I mirë

Shtypni karakteret që shikoni në figurë:Etiketa:
Developed by ALBART