GRATË

GRATË
Prodhuesi: Lexo
Kodi i produktit: GRATË
Disponueshmëria: I disponueshëm
Çmimi: No price

Autori i njohur shqiptar në këtë vepër ka paraqitur vendin dhe rolin e gruas në ndërtimin e shoqërisë dhe qytetërimit vleror.

Product Info
Autori Sami Frashëri
Viti i botimit 2004
Product Details
Faqe 65
Dimensionet A5
ISBN-10 9989-58-128-2

Shkruani një kritikë

Emri juaj:


Kritika juaj: Shënim: nuk përkthehet HTML!

Vlerësime: I keq           I mirë

Shtypni karakteret që shikoni në figurë:Etiketa:
Developed by ALBART